GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRÜ, İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Adnan Menderes Havalimanı’na 06.02.2016 tarihinde ulaşan Sayın Genel Müdür burada, İzmir Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Jale TOPRAK ile düzensiz göçmenler hakkında görüşme gerçekleştirdi.

Adnan Menderes Havalimanı’na 06.02.2016 tarihinde ulaşan Sayın Genel Müdür burada, İzmir Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Jale TOPRAK ile düzensiz göçmenler hakkında görüşme gerçekleştirdi. İlgili görüşmeye Vali Yardımcısı Uğur KOLSUZ, İl Göç İdaresi Müdürü , Geri Gönderme Merkezi Müdürü ve İl Göç Uzman Yardımcısı Ceren TENEKECİ katıldı.

Havalimanındaki görüşmenin ardından Sayın TOROS, aynı heyet ile geri gönderme merkezine inceleme ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında merkez hakkında gerekli bilgileri dinleyen Sayın TOROS daha sonra İl Göç İdaresi Müdürlüğüne giderek, İl Müdürlüğünün ihtiyaçları ve faaliyetleri hakkında toplantı gerçekleştirdi. İlgili toplantıda, yürütülen faaliyetler ile ilgili İzmir ilini pilot il olarak planlamayı düşündüklerini dile getirmiş, İzmir ilinin göç sürecinin yönetilmesindeki etkisine vurguda bulunarak; başarılı çalışmalardan ötürü tüm personele teşekkürlerini sunarak ziyaretini sonlandırdı.
Kayıt: 10.2.2016
Güncelleme:10.5.2017
Paylaş


WS05